Veien til Golf

Meld deg på kurs i dag!

Veien til Golf er et kurs for deg som har lyst til å begynne å spille golf. Det er verken dyrt eller vanskelig å komme i gang – og alle kan delta!

Moss & Rygge Golfklubbb tilbyr en startpakke som inneholder alt du trenger for å komme i gang med spillet: 
  • Et variert VTG-kurs, som inkluderer mye praktisk trening og spill på banen.
  • Utfyllende kursmateriell som hjelper deg å forstå golfspillet.​
  • Treningsveiledning fra klubbens dyktige proer
  • Et halvsett golfkøller med bag​
  • Ballkort på rngen til en verdi av kr 1000
  • Fritt spill på banen ut året
  • Bli kjent med nye golfere i et sosialt klubbmiljø.
     

Pris kun kr 5.300 

(verdi ca kr 12.000)
Minimum fem deltakere per kurs.
Pris VTG-kurs, uten medlemskap, kr 1.500

 

Vi har for tiden ingen planlagte "Veien til Golf" kurs.
Send oss en e-post dersom du ønsker å ta et "Veien til Golf" kurs.
VTG 05.09.2020 10:00
Ellinor Lie Flobergseter
VTG 05.09.2020 10:00
Mobil: 45278818
ronille95@hotmail.com
Postnr.: 0457
Alder: 25
Har med eget golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Knut Finsberg
VTG 05.09.2020 10:00
Mobil: 90998854
knut.finsberg@gmail.com
Postnr.: 1413
Alder: 37
Må låne golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Carl-Fredrik Schmidt
VTG 05.09.2020 10:00
Mobil: 93210608
carl-fredrik.schmidt@fabi.no
Postnr.: 1413
Alder: 43
Har med eget golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Morten Moen Østerud
VTG 05.09.2020 10:00
Mobil: 91006190
morten.moen@hotmail.com
Postnr.: 1413
Alder: 40
Må låne golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Jørn Erik Ruud
VTG 05.09.2020 10:00
Mobil: +47 909 94 379
jorn@sa-mesterhus.no
Postnr.: 1525
Alder: 50
Har med eget golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Dette er en gave så fint om faktura fra kurset evnt vipps nr kan sendes til tonelanders@gmail.com Mvh Tone
Emil Nyhuus
VTG 05.09.2020 10:00
Mobil: 93877072
enil@nyhuus.org
Postnr.: 1580
Alder: 22
Har med eget golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
VTG 08.08.2020
Anne Breda
VTG 08.08.2020
Mobil: 92607437
annembreda@gmail.com
Postnr.: 1526
Alder: 44
Har med eget golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Jacob Kristiansen Skullerud
VTG 08.08.2020
Mobil: 94878112
jacob.skullerud@gmail.com
Postnr.: 1160
Alder: 15
Har med eget golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Sebastian Wahl
VTG 08.08.2020
Mobil: 96901339
vw@aktiv.no
Postnr.: 0283
Alder: 15
Har med eget golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Malcolm Langford
VTG 08.08.2020
Mobil: 97703339
malcolm.langford@jus.uio.no
Postnr.: 1570
Alder: 48
Har med eget golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Har allerede betalt kurs inkludert medlemskap.
Olav Peter Arntsen
VTG 08.08.2020
Mobil: 41654584
Olav.peter.arntsen@gmail.com
Postnr.: 1532
Alder: 21
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Hilde Arntsen
VTG 08.08.2020
Mobil: 47306268
Hilde.Arntsen@oslomet.no
Postnr.: 1532
Alder: 57
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Agnes Foss Wiborg
VTG 08.08.2020
Mobil: 47980178
agnesfosswiborg@hotmail.com
Postnr.: 1511 Moss
Alder: 15
Må låne golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Ønsker regning tilsendt, olawiborg@hotmail.com
Anders Kiserud
VTG 08.08.2020
Mobil: 90716909
anders_kise@hotmail.com
Postnr.: 1534
Alder: 28
Må låne golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Henrik Kiserud
VTG 08.08.2020
Mobil: 99544661
henriklokenkiserud@gmail.com
Postnr.: 1596
Alder: 25
Må låne golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Miriam Bjørk
VTG 08.08.2020
Mobil: 45111604
miriam@bjork.no
Postnr.: 1570
Alder: 17
Må låne golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Hans Rikard Wold
VTG 08.08.2020
Mobil: 97067875
hrwold@movar.no
Postnr.: 1525
Alder: 50
Har med eget golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Overtatt golfutstyr fra tidligere kursdeltaker.
Anders Pettersen
VTG 08.08.2020
Mobil: 47675432
andersbrypetters@icloud.com
Postnr.: 1512
Alder: 22
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Henrik Igelkjøn Haugen
VTG 08.08.2020
Mobil: 98189201
bjahau3@online.no
Postnr.: 0281
Alder: 16
Har med eget golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Joakim Kristiansen
VTG 08.08.2020
Mobil: 48212946
joa.krist96@gmail.com
Postnr.: 1598
Alder: 24
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Thomas K. Kristiansen
VTG 08.08.2020
Mobil: 90945090
thomas.innebandy36@gmail.com
Postnr.: 1524
Alder: 27
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Karsten Orm
VTG 08.08.2020
Mobil: 45394481
ormkarsten@gmail.com
Postnr.: 1511
Alder: 19
Må låne golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
VTG 30.06.2020
Jon Ryfetten
VTG 30.06.2020
Mobil: 47655960
jon.ryfetten@outlook.com
Postnr.: 1348
Alder: 22
Har med eget golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Erik Rundhovde
VTG 30.06.2020
Mobil: 95889951‬
erik.g.r@vikenfiber.no
Postnr.: 0177
Alder: 23
Har med eget golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Fredrik Aleksander Langbo
VTG 30.06.2020
Mobil: 46962424
fredrik@langbo.no
Postnr.: 0173
Alder: 22
Har med eget golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Vegar
VTG 30.06.2020
Mobil: 46765160
vegar.brorson@gmail.com
Postnr.: 0659
Alder: 25
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Få det på
Christian Sundberg
VTG 30.06.2020
Mobil: 96943120
sundbergch@gmail.com
Postnr.: 1516
Alder: 30
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Bente Gro Tegneby
VTG 30.06.2020
Mobil: 90104449
bente.tegneby@hotmail.no
Postnr.: 1523
Alder: 59
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Kristoffer Vartdal
VTG 30.06.2020
Mobil: 93865740
kristoffer@vartdal.com
Postnr.: 0263
Alder: 26
Må låne golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Emilie Jøraandstad
VTG 30.06.2020
Mobil: 47847247
emilie.sj@hotmail.com
Postnr.: 0267
Alder: 25
Må låne golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Peter Dahlén
VTG 30.06.2020
Mobil: 41 65 35 63
peter.dahlen@uib.no
Postnr.: 1532
Alder: 60
Har med eget golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Olga Solli
VTG 30.06.2020
Mobil: 41458313
einar@eagle.no
Postnr.: 1560
Alder: 70
Har med eget golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Petur Jonsson
VTG 30.06.2020
Mobil: 41565563
peturjons@gmail.com
Postnr.: 1591
Alder: 39
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Bergthora Thorsteinsdottir
VTG 30.06.2020
Mobil: 98829282
bergthora@gmail.com
Postnr.: 1591
Alder: 39
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Gisle Asbjørnsen
VTG 30.06.2020
Mobil: 95821494
gisleasbjornsen@gmail.com
Postnr.: 1525
Alder: 50
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Ola Nilsson
VTG 30.06.2020
Mobil: 40760841
ola@gastropublic.no
Postnr.: 1526
Alder: 45
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Som avtalat på telefon så kommer jag båda dagar, men Stephen Hamilton bara Onsdag.
Ola Nilsson
VTG 30.06.2020
Mobil: 40760841
ola@gastropublic.no
Postnr.: 1526
Alder: 45
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Som avtalat på telefon så kommer jag båda dagar, men Stephen Hamilton bara Onsdag.
Stephen Hamilton
VTG 30.06.2020
Mobil: 40878128
steve@gastropublic.no
Postnr.: 1526
Alder: 50
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
VTG 13.06.2020
Nathalie Dyhr Olimb
VTG 13.06.2020
Mobil: 48341660
nathalieolimb@hotmail.com
Postnr.: 1534
Alder: 24
Må låne golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Cornelius Dyhr Olimb
VTG 13.06.2020
Mobil: 97400934
nathalieolimb@hotmail.com
Postnr.: 1597
Alder: 20
Må låne golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Wenche Dyhr Petersen
VTG 13.06.2020
Mobil: 41666352
nathalieolimb@hotmail.com
Postnr.: 1597
Alder: 54
Må låne golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Bengt Olimb
VTG 13.06.2020
Mobil: 40033284
nathalieolimb@hotmail.com
Postnr.: 1597
Alder: 55
Må låne golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Linn Olaussen
VTG 13.06.2020
Mobil: 90157088
linnmo2@gmail.com
Postnr.: 1580
Alder: 44
Må låne golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Hege Alexandria Sommerset
VTG 13.06.2020
Mobil: 99234444
hege@sommerset.no
Postnr.: 1560
Alder: 51
Må låne golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Hei, har avtalt at jeg/ vi kan få bruke tilbudet om vi ønsker det i etterkant av kurset. Vh Hege A.
Hege Solberg Sandtrø
VTG 13.06.2020
Mobil: 97506750
hss@solbergsandtro.no
Postnr.: 1560
Alder: 49
Må låne golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Leif Oddvar Eng
VTG 13.06.2020
Mobil: 95284490
leif_oddvar@hotmail.com
Postnr.: 1534
Alder: 51
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Christina Furuset
VTG 13.06.2020
Mobil: 96815016
ccfuruset@gmail.com
Postnr.: 1513
Alder: 38
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Reidar Ødegaard
VTG 13.06.2020
Mobil: 90778438
roedegaa@online.no
Postnr.: 1596
Alder: 59
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Arne Johansen
VTG 13.06.2020
Mobil: 45020420
arnej@getmail.no
Postnr.: 1512
Alder: 54
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Bjørn Erik Haugmo
VTG 13.06.2020
Mobil: 41608330
bjorn.erik.haugmo@mkeiendom.no
Postnr.: 1570
Alder: 47
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Malin Thoresen
VTG 13.06.2020
Mobil: 41585777
malin@studioblend.no
Postnr.: 1518
Alder: 27
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Blir vervet av Mette Thorbjørnsen
Nora Kiss Bjerke
VTG 13.06.2020
Mobil: 97481870
nora_bjerke@hotmail.com
Postnr.: 1531
Alder: 25
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Blir vervet av Vigdis Bjerke Ertnes.
Hanne Ranvik
VTG 13.06.2020
Mobil: 41678811
hanne_hk@hotmail.com
Postnr.: 0572
Alder: 27
Har med eget golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Marinius Jørgensen
VTG 13.06.2020
Mobil: 41460980
mariniusjorgensen@gmail.com
Postnr.: 1570
Alder: 20
Har med eget golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
1999
VTG 06.06.2020
Margrethe Stapnes
VTG 06.06.2020
Mobil: 93290741
margrethe.stapnes@hotmail.no
Postnr.: 0552
Alder: 23
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Anine Margit Jensen
VTG 06.06.2020
Mobil: 99532425
jensen.anine@gmail.com
Postnr.: 1532
Alder: 30
Har med eget golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Kurs med mulighet til utvidelse av pakken ref. avtale med Dagfinn Johnsen 24 april.
Camilla Maarud
VTG 06.06.2020
Mobil: 45210023
camaarud@gmail.com
Postnr.: 1515
Alder: 32
Har med eget golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Ønsker å være på gruppe med Anine Jensen.
Rasmus Gudmundsen
VTG 06.06.2020
Mobil: 47363489
rasmusgud@gmail.com
Postnr.: 0196
Alder: 24
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Bernt Godiksen
VTG 06.06.2020
Mobil: 93888121
bernt@faunaeiendom.no
Postnr.: 1591
Alder: 41
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Roar Gunnesmæl
VTG 06.06.2020
Mobil: 934 73 725
roar@siroinvest.no
Postnr.: 1591
Alder: 44
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Nathalie Larsen Thorkildsen
VTG 06.06.2020
Mobil: 91630685
nathalietl@icloud.com
Postnr.: 0484
Alder: 25
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Oscar Aldar
VTG 06.06.2020
Mobil: 91513680
o-aldar@online.no
Postnr.: 1560
Alder: 20
Har med eget golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
leah gan
VTG 06.06.2020
Mobil: 92084181
leahgan@gmail.com
Postnr.: 1517
Alder: 28
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Eystein
VTG 06.06.2020
Mobil: 92084181
leahgan@gmail.com
Postnr.: 1517
Alder: 42
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Fredric Huse
VTG 06.06.2020
Mobil: 9573683
fhuse93@gmail.com
Postnr.: 1524
Alder: 26
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Haakon Solli
VTG 06.06.2020
Mobil: 41723863
haasol1993@gmail.com
Postnr.: 1591
Alder: 26
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Tim Reinback
VTG 06.06.2020
Mobil: 47608060
tim.reinback@live.no
Postnr.: 1529
Alder: 26
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Rene Elshaug
VTG 06.06.2020
Mobil: 98497746
r.elshsug@gmail.com
Postnr.: 1447
Alder: 33
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Marcus Ohlsson
VTG 06.06.2020
Mobil: +47 454 12 066
charlottejen95@gmail.com
Postnr.: 1516
Alder: 29
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Herman Anker Johannessen
VTG 06.06.2020
Mobil: 90828349
hermananker1@gmail.com
Postnr.: 0365
Alder: 27
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Stian Arnestad Aasekjær
VTG 06.06.2020
Mobil: 95284491
stian.aasekjaer@gmail.com
Postnr.: 1511
Alder: 36
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Hei. Har allerede gjennomført nettkurset og prøve for teori-biten.
Gro Haugmo
VTG 06.06.2020
Mobil: 93081606
haugmo.gro0@gmail.com
Postnr.: 1570
Alder: 48
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Marie Haugmo
VTG 06.06.2020
Mobil: 412 73 568
haugmo.gro0@gmail.comt
Postnr.: 1570
Alder: 21
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Ole Borge Jensen
VTG 06.06.2020
Mobil: 48187879
olejen@mosseskolen.no
Postnr.: 1513
Alder: 21
Har med eget golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
VTG 23.05.2020
Rune Isegran
VTG 23.05.2020
Mobil: 92017504
rune.isegran@frelsesarmeen.no
Postnr.: 1517 Moss
Alder: 54
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Henry August Isegran
VTG 23.05.2020
Mobil: 47833991
henry.a.isegran@gmail.com
Postnr.: 0567
Alder: 25
Må låne golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
rasmus isegran
VTG 23.05.2020
Mobil: 95423815
rasmus_isegran@hotmail.com
Postnr.: 0567
Alder: 26
Må låne golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Anneli Eriksen
VTG 23.05.2020
Mobil: 46524029
anneli_eriksen@hotmail.com
Postnr.: 1519
Alder: 29
Har med eget golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Erlend Solhaug Fløisbonn
VTG 23.05.2020
Mobil: 94856716
erlend.floisbonn@gmail.com
Postnr.: 1515
Alder: 28
Har med eget golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Henrik Jenssen
VTG 23.05.2020
Mobil: 40056184
jenssenpost@gmail.com
Postnr.: 1433
Alder: 27
Har med eget golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Christian Jensen
VTG 23.05.2020
Mobil: 97435570
christian-jen@hotmail.com
Postnr.: 1523
Alder: 22
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Rikke Ødegaard
VTG 23.05.2020
Mobil: 90665915
rikke@privatmegleren.no
Postnr.: 1596
Alder: 26
Har med eget golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Har allerede betalt faktura for medlemskap og kurs.
Hans Kristian Borhaug
VTG 23.05.2020
Mobil: 97615433
hk.borhaug@yahoo.com
Postnr.: 1512
Alder: 23
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Elin Grønvold
VTG 23.05.2020
Mobil: 45039020
elin.johnsen@outlook.com
Postnr.: 1536
Alder: 50
Har med eget golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Magnus Langrud
VTG 23.05.2020
Mobil: +47 952 45 340
Langrud97@hotmail.no
Postnr.: 1596
Alder: 23
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Tove Lillian Eggen
VTG 23.05.2020
Mobil: 97008302
toveeggen@gmail.com
Postnr.: 1389
Alder: 56
Har med eget golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Tove Andresen
VTG 23.05.2020
Mobil: 47310311
tove.andresen@online.no
Postnr.: 1529
Alder: 55
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Kristoffer Eliassen
VTG 23.05.2020
Mobil: 98769556
kriss.eliassen@gmail.com
Postnr.: 1526
Alder: 30
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Linda Marie Sæther
VTG 23.05.2020
Mobil: 92695378
adnilmas11@gmail.com
Postnr.: 1534
Alder: 51
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Janne Ødegaard
VTG 23.05.2020
Mobil: 97734050
jannemor1968@gmail.com
Postnr.: 1596
Alder: 52
Må låne golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
Linda Marie Sæther
VTG 23.05.2020
Mobil: 92695378
adnilmas11@gmail.com
Postnr.: 1534
Alder: 51
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Anja Eng
VTG 23.05.2020
Mobil: 95282257
anjaeng@hotmail.com
Postnr.: 1534
Alder: 49
Må låne golfutstyr
Bare kurs kr 1.500,-
1970
VTG 09.05.2020
Isak Billet
VTG 09.05.2020
Mobil: 95338568
isak.hockey@hotmail.no
Postnr.: 1570
Alder: 21
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
mette Lind Nedregård
VTG 09.05.2020
Mobil: 92816857
mette.nedregard@vikenfiber.no
Postnr.: 1596 Moss
Alder: 51
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Dersom det kommer et kurs etter kl 15.00 den 23.05 er jeg interessert i det pga jobb
Knut Nedregård
VTG 09.05.2020
Mobil: 92816923
knut.nedre@gmail.com
Postnr.: 1596 Moss
Alder: 51
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Julianne Flatin
VTG 09.05.2020
Mobil: 97704076
jbflatin@gmail.com
Postnr.: 1534
Alder: 26
Har med eget golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Jeppe
VTG 09.05.2020
Mobil: Ilstad
Jeppeilstad@hotmail.com
Postnr.: 1534
Alder: 31
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
ole waage
VTG 09.05.2020
Mobil: 90180084
ole@nama.no
Postnr.: 1597
Alder: 52
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Åsa Smidt
VTG 09.05.2020
Mobil: 91198701
asa.smidt@gmail.com
Postnr.: 1518
Alder: 52
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Lars ragnar Kristiansen
VTG 09.05.2020
Mobil: 95117975
larsragnark@gmail.com
Postnr.: 1526
Alder: 56
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
anita kristiansen
VTG 09.05.2020
Mobil: 90117168
ankjkristiansen@gmail.com
Postnr.: 1526
Alder: 54
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
1965
Thomas Christopher Race
VTG 09.05.2020
Mobil: 48241971
thomas@kletteograce.no
Postnr.: 1518
Alder: 51
Må låne golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Ref Dagfinn J.
Siv Jannicke Olsen
VTG 09.05.2020
Mobil: 97688121
siv_jannicke@hotmail.com
Postnr.: 1531
Alder: 43
Har med eget golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Herman S. Segtnan
VTG 09.05.2020
Mobil: 949 85 805
nina.jorgensen1@gmail.com
Postnr.: 1570
Alder: 18
Har med eget golfutstyr
Kurs inkl. medlemskap kr 5.300,-
Melder på denne helgen i stedet for 23.-24.mai ettersom det nå var ledig plass tidligere helg.
Bli en golfer i dag
WHS 2020
Medlemsfordel
Turneringer 2020
Demodager
Et slag mot kreft
Del sosialt:
J%C3%B8rgen%20Hill%C3%A5s
Jørgen Hillås
Headpro
Mobil: 997 13 289
Send e-post
Anders%20Kristiansen
Anders Kristiansen
Pro
Mobil: 909 67 995
Send e-post